Apa Nova

Postat pe: October 21st, 2010    Tipul de Job: Inginer    Locatia:

Pozitia: Inginer

Profilul candidatului:

  • Studii superioare tehnice
  • Cunostinte de informatica (Word, Excel)
  • Permis de conducere cat.B
  • Atestat de diriginte de santier/responsabil tehnic cu executia constituie un avantaj
  • Cursuri de specialitate (Microstation, Autocad) constituie un avantaj
  • Experienta in domeniul solicitat
  • Capacitate de incadrare in termene limita
  • Dinamic, riguros, spirit de echipa si de initiativa, aptitudini de planificare si organizare, abilitati de comunicare

Responsabilitati:

  • Urmareste executia lucrarilor de reabilitare retea apa, executia de bransamente si extinderi retea canalizare, executia de racorduri in cazul in care ANP este beneficiar.
  • Urmareste programul de control al etapelor determinante si asigura intocmirea proceselor verbale pe etape de lucru.
  • Asigura verificarea calitatii lucrarilor conform procesului verbal de calitate.
  • Asigura verificarea cantitatilor folosite pentru lucrarile executate de constructor si trimiterea acestor situatii in scopul decontarii cheltuielilor.

Trimite CV-ul la adresa: office@apanova-ploiesti.ro in atentia departamentului de Resurse Umane.